UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

Wiadomości sportowe w pigułce

Wiadomości sportowe w pigułce:

Piłkarze Lecha Poznań zostali Mistrzami Polski w sezonie 2014/2015. Zespół Kolejorza wyprzedził w T-mobile ekstraklasie Legię Warszawa. Drużyna Macieja Skorży zagra w II rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz odbędzie się w połowie lipca.
http://www.poznan.sport.pl/…/1,124479,18076949,Mistrz__mist…

http://bi.gazeta.pl/im/58/3d/11/z18076504Q,Lech-Poznan---Wisla-Krakow-0-0.jpg

Po roku panowania PGE Turowa, koszykarze Stelmetu Zielona Góra znowu wrócił na mistrzowski tron. Podopieczni Saso Filipovskiego wygrali finałową serię 4:2.

Cleveland Cavaliers pokonali we wtorek 96:91 Golden State Warriors i w finale NBA prowadzą już 2-1. Kolejny spektakularny występ zaliczył LeBron James, który zdobył 40 punktów i miał 12 zbiórek oraz 8 asyst.

Polskie szablistki zajęły piąte miejsce w turnieju drużynowym szermierczych mistrzostw Europy w szwajcarskim Montreux. Tym samym powtórzyły wynik sprzed roku ze Strasburga.

Kamil Syprzak i Marko Kopljar zostali nowymi zawodnikami triumfatora Ligi Mistrzów, FC Barcelony. Hiszpański klub poinformował o transferach obu graczy na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Rafał Sonik już po pierwszym OS trzeciego etapu awansował na pierwsze miejsce w "generalce". Nie udało się natomiast odnieść etapowego zwycięstwa, które padło łupem Mohameda Abu-Issy. Prawdopodobnie awaria quada na trasie oraz nałożona kara pozbawiła szans na wygranie Rajdu Sardynii Sebastiena Souday'a. Francuz w klasyfikacji generalnej traci do Rafała Sonika ponad 20 godzin.