UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

Podsumowanie sportowe w pigułce - 21.06.15r.

Kolejne podsumowanie sportowe:
  • Reprezentacja Polski po raz czwarty w tej edycji Ligi Światowej i szósty raz z rzędu pokonała reprezentację Rosji. Biało-czerwoni zajmują drugie miejsce w grupie. Prowadzi USA.

http://storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/photos/557368fbc1e786_58183984.jpg

  • Reprezentacja Azerbejdżanu nie miała nic do powiedzenia w starciu z liderującymi w grupie Biało-Czerwonymi i poległa w trzech setach podczas Igrzysk Europejskich w Baku. 
  • Polscy piłkarze ręczni na zakończenie sezonu po meczu błędów przegrali z reprezentacją Danii. Dla Biało-Czerwonych był to ostatni występ w Tauron Arenie Kraków przed finałami mistrzostw Europy.
  • Paweł Fajdek i Sofia Ennaoui wygrali swoje konkurencje podczas pierwszego dnia Drużynowych Mistrzostw Europy w Czeboksarach. Fajdek w rzucie młotem, wygrał z wynikiem 81,64 i wyprzedził kolejnego zawodnika o niecałe sześć metrów.
  • Sensacyjnie zakończyły się pierwsze zawody tegorocznych Speedway European Championships. Broniący tytułu Rosjanin Emil Sajfutdinow wygrał wszystkie pięć wyścigów fazy zasadniczej, ale w finale był dopiero trzeci. Wygrał Pedersen, a drugie miejsce zajął 19-letni Paweł Przedpełski, przy entuzjastycznym aplauzie toruńskich fanów. Kolejne zawody cyklu odbędą się 11 lipca w Landshut.