UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****

Podsumowanie sportowe w pigułce - 6.04.2015r.

Oto nasze kolejne podsumowanie sportowe:

02.04

Boks

To już niewątpliwie koniec marzeń Tomasza Adamka o powrocie na mistrzowską drogę na ringu bokserskim. Eric Molina znokautował go niemal równo z końcem 10. rundy, a w tym momencie Adamek prowadził na punkty. Nieco kontrowersji wywołało szybkie liczenie i decyzja o nokaucie, ale fakt jest taki, że cios był potężny.

03.04

Piłka nożna

W ramach rozgrywek naszej Ekstraklasy w ostatniej kolejce należy zwrócić uwagę na pojedynek Zagłębia Lubin, które u siebie 4:1 pokonało niedawnego lidera z Gliwic – Piasta. Zagłębie złapało kontakt punktowy z podium, a Piast stracił na pewno pozycję lidera do końca rundy zasadniczej. Warto dodać, że Zagłębie już w siódmej minucie prowadziło 2:0…

Warto obserwować eksplozję formy naszego reprezentacyjnego napastnika – Arkadiusza Milika. W niedzielę strzelił 2 bramki PEC Zwolle, a jego zespół, lider Eredivisie, Ajax wygrał 3:0.

05.04

Piłka nożna

Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami. Mimo iż w lidze hiszpańskiej Barcelona zdecydowanie prowadzi, to Atletico Madryt po raz kolejny zaskoczyło i Camp Nou w 25. minucie uciszył Fernando Torres, strzelając bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Barcelony, m.in. dlatego że… strzelec bramki dla Atletico szybko otrzymał dwie żółte, a w efekcie czerwoną kartkę.

06.04

Tenis ziemny

Pod nieobecność na turnieju WTA Tour w katowickim Spodku kontuzjowanej Agnieszki Radwańskiej warto przyjrzeć się pozostałym zawodniczkom. Niestety Paula Kania odpadła w pierwszej rundzie, ale Magda Linette pokonała Ukrainkę Anastazję Szoszynę 6:1, 7:6 (7-5), co pozwoliło jej awansować do drugiej rundy.