UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

Podsumowanie sportowe w pigułce - 01.07.2015r.

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejne podsumowanie minionych dni:

  • Rozgrywki Copa America wkraczają w decydującą fazę. W finale spotkają się reprezentacje Chile oraz Argentyny. W starciu o trzecie miejsce powalczą natomiast Peruwiańczycy z drużyną Paragwaju. Dla przypomnienia warto wspomnieć, iż w spotkaniach półfinałowych Chile pokonało 2-1 Peru, natomiast Argentyna wygrała 6-1 z Paragwajem.


  • Bayern Monachium wydał kwotę w wysokości 30 milionów euro, aby nowym piłkarzem tego klubu mógł zostać Douglas Costa. 24-letni piłkarz z Brazylii wcześniej reprezentował barwy klubu - Szachtar Donieck. Brazylijczyk ma na swoim koncie m.in. pięć tytułów Mistrza Ukrainy.  • Po czterech latach przerwy rywalizacja w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich powraca do Zakopanego. Organizatorzy udostępnili już możliwość kupowania biletów zarówno za pośrednictwem stron internetowych, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.  • Rafael Redwitz związał się kontraktem z AZS-em Częstochowa i barwy tego klubu będzie reprezentował w najbliższym sezonie siatkarskim. Reprezentant Francji będzie pracował w zespole pod okiem szkoleniowca - Michała Bąkiewicza.


  • Oczy fanów tenisa ziemnego są od poniedziałku wpatrzone w Wimbledon. W pierwszej rundzie odpadł Jerzy Janowicz, natomiast swój udział na drugiej rundzie zakończyła Urszula Radwańska. Polacy mają jeszcze szanse na osiągnięcia na kortach w Wielkiej Brytanii. Do tego grona należy zaliczyć m.in. Agnieszkę Radwańską.