UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

Podsumowanie sportowe w pigułce - 05.07.2015r.

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejne podsumowanie minionych dni:

  • Polskie zespoły piłkarskie udanie rozpoczęły przygodę z Ligą Europejską w tym sezonie. W czwartek Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe klub o nazwie Kruoja z Litwy w stosunku 1-0, a jedyna bramka padła w 93 minucie. W ten sam dzień swój mecz grał Śląsk Wrocław, który zdołał zwyciężyć 1-0 w starciu ze słoweńskim Celje. Oba nasze kluby mają jeszcze spotkania rewanżowe, które odbędą się w Polsce.


  • W ten weekend do międzynarodowej walki o punkty powrócili skoczkowie narciarscy. Do Letniego Grand Prix zostało jeszcze kilkanaście dni, ale zawodnicy, w tym nasi reprezentanci, wzięli udział w zmaganiach Pucharu Kontynentalnego, czyli tzw. "drugiej ligi" skoków narciarskich. Zawody odbyły się w słoweńskiej miejscowości Kranj. Zarówno w sobotnim, jak i niedzielnym konkursie najlepszy był Dawid Kubacki, który tym samym plasuje się na 1. pozycji w klasyfikacji generalnej całego cyklu z dorobkiem 200 punktów.


  • Reprezentacja Polskich siatkarzy w piątek i sobotę w Krakowie rozgrywała mecze ze Stanami Zjednoczonymi w ramach Ligi Światowej. Podopieczni Antigi już podczas pierwszego starcia, wygranego 3-2, wywalczyli sobie awans do Turnieju Finałowego. Sobotni mecz Polacy przegrali w stosunku 3-1.


  • Skra Bełchatów kompletuje skład na nowy sezon. Do zespołu dołączył Marcel Gromadowski, który ma być wzmocnieniem dla bełchatowskiego zespołu. Gromadowski podpisał ze Skrą roczny kontrakt. Wstępnie ma pełnić on rolę wartościowego zmiennika Mariusza Wlazłego, co jest dosyć istotnym elementem w perspektywie wymagającego sezonu.


  • AC Milan wzmacnia swoje szeregi przed kolejnym sezonem ligowym. Do drużyny został sprowadzony Luiz Adriano z Szachtara Donieck, a klub z Mediolanu zapłacił za niego kwotę w wysokości 8 milionów euro. Kontrakt będzie obowiązywał do 2020 roku.