UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

Podsumowanie sportowe w pigułce - 15.02.2015r.

Piłka nożna:

W niedzielnym spotkaniu 26 kolejki Ligii Angielskiej Leicester przegrało z Arsenalem 1:2. Tym samym walka o fotel lidera stała się jeszcze bardziej zacięta, gdyż obie drużyny dzieli różnica jedynie dwóch punktów, a do końca sezonu już coraz bliżej.

 

W sobotnim spotkaniu Ligii Angielskiej Manchester United sensacyjne przegrał wyjazdowe spotkanie z Sunderlandem. Jest to kolejny fatalny występ Czerwonych Diabłów, a dziennikarze są zgodni, Luis van Gaal niedługo pożegna się z posadą ich szkoleniowca.

 

Tenis:

Venus Williams wygrała turniej Taiwan Open. To już 49 tytuł amerykanki, która w finale azjatyckiego turnieju pokonała Misaki Doi. 35 letnia tenisistka podczas swojej 21 letniej kariery zdobyła już wszystkie ważniejsze trofea, ale nadal nie zwalnia tempa.

 

Lekkoatletyka:

Polska biegaczka Ewa Swoboda została rekordzistką świata juniorek w biegu na 60m ustanawiając wynik 7,07s. Wszystko wskazuje na to, że pochodząca z Żor lekkoatletka wyrasta na jedną z najjaśniejszych gwiazd tego sportu w Polsce i na świecie.

 

Skoki narciarskie:

Kamil Stoch odpadł z turnieju Pucharu Świata w Vikersund. Najlepiej z Polaków spisał się Dawid Kubacki, który zajął 22 miejsce. Turniej zaś wygrał Peter Prevc, który zdołał wyprzedzić Kennetha Gagnesa i Stefana Krafta.