UWAGA !!!!! * * * * * Zapraszamy do szybkiego sprawdzenia ceny kompletów lub koszulek !!!!****                                      

ABC EURO 2016 w piłce nożnej Cz. I - Hurtownia Sportowa Manom

Turniej piłki nożnej EURO 2016 we Francji zbliża się wielkimi krokami. Na co warto zwrócić uwagę, żeby być dobrze przygotowanym do kibicowania? Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu.

28.04

Selekcjoner reprezentacji Szwecji Erik Hamren zdecydował się na zupełnie nietypowe oświadczenie. Powiedział, że nie wierzy w sukces swojej ekipy… Ba, uważa że nie wyjdą nawet z grupy. Hmm, z takim podejściem nie wiem jakiego morale trzeba się spodziewać po zawodnikach.

30.04

Maskotka ME we Francji ma wreszcie imię, o którym zdecydowano w głosowaniu. Ten uśmiechnięty chłopiec w pelerynie będzie się nazywał Super Victor.

Na interesujący krok zdecydowały się władze Reykjaviku. Wszyscy mieszkańcy 120-tysięcznej stolicy będą mogli uczestniczyć w mistrzostwach w strefie kibica. Ogromny plac będzie w pełni do ich dyspozycji. Jeśli pominąć małe dzieci i chorych oraz tych, którzy pojadą oglądać Euro 2016 na żywo, to faktycznie całe miasto może się tu spotkać.

02.05

W lidze ukraińskiej doszło do bójki zawodników. Uczestniczyli w niej również reprezentanci Ukrainy, którzy będą rywalami Polaków w fazie grupowej. Trzy czerwone kartki to w tej sytuacji chyba minimalny wymiar kary… Czy wszyscy, nawet skłóceni, zawodnicy pojadą na turniej?